UnixTheme (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: next
th: ถัดไป ›

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: previous
th: ‹ ก่อนหน้า

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Subscribe to @feed-title
th: ลงชื่อรับข่าว @feed-title
