UnixTheme (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: next
tr: sonraki

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: first
tr: birinci

en: previous
tr: önceki

en: You are here
tr: Buradasınız

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Subscribe to @feed-title
tr: Abone ol: @feed-title
