UnixTheme (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Content
af: Inhoud

en: Comments
af: Kommentaar

en: next
af: volgende

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: previous
af: vorige
