UnixTheme (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: next
ar: التالي

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Subscribe to @feed-title
ar: الاشتراك في @feed-title

en: @title dialog
ar: حوار @title
