UnixTheme (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Content
az: Məzmun

en: Comments
az: Şərhlər

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin
