UnixTheme (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: Content
de: Inhalt

en: Comments
de: Kommentare

en: next
de: nächste Seite

en: Add new comment
de: Neuen Kommentar hinzufügen

en: first
de: erster

en: previous
de: vorheriges

en: last
de: neueste

en: You are here
de: Sie sind hier

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Subscribe to @feed-title
de: @feed-title abonnieren

en: @title dialog
de: @title Dialog
