UnixTheme (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Content
eo: Enhavo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: first
eo: unua

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie
