UnixTheme (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: next
fi: seuraava

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Subscribe to @feed-title
fi: Tilaa RSS-syöte aiheesta @feed-title

en: @title dialog
fi: @title dialogi
