UnixTheme (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: next
gl: seg

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: first
gl: primeiro

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Subscribe to @feed-title
gl: Subscribirse a @feed-title

en: @title dialog
gl: Diálogo @title
