UnixTheme (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: next
he: הבא

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: first
he: ראשון

en: previous
he: קודם

en: last
he: אחרון

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Subscribe to @feed-title
he: הרשם ל-@feed-title

en: @title dialog
he: דיאלוג @title
