UnixTheme (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Content
km: មាតិកា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Subscribe to @feed-title
km: ជាវ​ទៅ​ @feed-title

en: @title dialog
km: ប្រអប់ @title
