UnixTheme (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: first
kn: ಮೊದಲ

en: last
kn: ಕೊನೆಯ
