UnixTheme (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: next
nl: volgende

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: first
nl: eerste

en: previous
nl: vorige

en: last
nl: laatste

en: You are here
nl: U bent hier

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Subscribe to @feed-title
nl: Abonneer op @feed-title

en: @title dialog
nl: @title dialoog
