UnixTheme (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: first
oc: primièr

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Subscribe to @feed-title
oc: Soscriure a @feed-title

en: @title dialog
oc: dialòg de @title
