UnixTheme (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: next
pl: nast.

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: first
pl: pierwsze

en: previous
pl: poprzedni

en: last
pl: ostatnia

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Subscribe to @feed-title
pl: Subskrybuj @feed-title
