UnixTheme (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: @title dialog
ug: دىيالوگ@title
