UnixTheme (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: next
uk: наступний

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: first
uk: перше

en: previous
uk: попередній

en: last
uk: останній

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Subscribe to @feed-title
uk: Підписатися на @feed-title

en: @title dialog
uk: Діалог @title
