Unlink default configurations (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: None
ca: Cap

en: Files
ca: Fitxers

en: Database
ca: Base de dades

en: Module
ca: Mòdul

en: Storage
ca: Emmagatzemament
