Unlink default configurations (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Files
cs: Soubory

en: Database
cs: databáze

en: Module
cs: Modul

en: Storage
cs: Ukládání
