Unlink default configurations (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Files
es: Archivos

en: Database
es: Base de datos

en: Module
es: Módulo

en: Storage
es: Almacenamiento
