Unlink default configurations (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: None
et: Puudub

en: Files
et: Failid

en: Database
et: Andmebaas

en: Module
et: Moodul

en: Storage
et: Ladu
