Unlink default configurations (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Database
eu: Datu-base

en: Module
eu: Modulua

en: Storage
eu: Biltegiratze
