Unlink default configurations (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Database
fa: پایگاه داده

en: Module
fa: ماژول

en: Storage
fa: ذخیره سازی
