Unlink default configurations (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Files
fi: Tiedostot

en: Database
fi: Tietokanta

en: Module
fi: Moduuli

en: Storage
fi: Tallennus
