Unlink default configurations (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Files
gl: Ficheiros

en: Database
gl: Base de datos

en: Module
gl: Módulo

en: Storage
gl: Almacenamento
