Unlink default configurations (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: None
he: ללא

en: Files
he: קבצים

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Module
he: מודול

en: Storage
he: אחסון
