Unlink default configurations (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Files
hu: Fájlok

en: Database
hu: Adatbázis

en: Module
hu: Modul

en: Storage
hu: Tárolás
