Unlink default configurations (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: None
is: Engin

en: Files
is: Skrár

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Module
is: Eining

en: Storage
is: Geymsla
