Unlink default configurations (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: None
ja: なし

en: Files
ja: ファイル

en: Database
ja: データベース

en: Module
ja: モジュール

en: Storage
ja: ストレージ
