Unlink default configurations (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Database
kn: ದತ್ತಸಂಚಯ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Storage
kn: ಶೇಖರಣೆ
