Unlink default configurations (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: None
pl: Brak

en: Files
pl: Pliki

en: Database
pl: Baza danych

en: Module
pl: Moduł

en: Storage
pl: Magazyn
