Unlink default configurations (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Files
ro: Fișiere

en: Database
ro: Bază de date

en: Module
ro: Modul

en: Storage
ro: Depozitare
