Unlink default configurations (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: None
ru: Нет

en: Files
ru: Файлы

en: Database
ru: База данных

en: Module
ru: Модуль

en: Storage
ru: Хранилище
