Unlink default configurations (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Files
sv: Filer

en: Database
sv: Databas

en: Module
sv: Modul

en: Storage
sv: Lagring
