Unlink default configurations (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Files
tr: Dosyalar

en: Database
tr: Veritabanı

en: Module
tr: Modül

en: Storage
tr: Kayıt yeri
