Unlink default configurations (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: None
uk: Немає

en: Files
uk: Файли

en: Database
uk: База даних

en: Module
uk: Модуль

en: Storage
uk: Сховище
