Unlink default configurations (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Storage
bo: གསོག་འཇོག

en: In code
bo: སྒྲིག་ཡིག་དུ་

en: In database
bo: གྲངས་མཛོད་ནང་དུ
