Unlink default configurations (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: None
ca: Cap

en: Module
ca: Mòdul

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: In code
ca: Al codi

en: In database
ca: A la base de dades
