Unlink default configurations (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: None
de: Keine

en: Module
de: Modul

en: Storage
de: Speicher

en: In code
de: Im Code

en: In database
de: In der Datenbank
