Unlink default configurations (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Module
hu: Modul

en: Storage
hu: Tárolás

en: In code
hu: Kódban

en: In database
hu: Az adatbázisban
