Unlink default configurations (7.x-1.0-beta3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Module
es: Módulo

en: Storage
es: Almacenamiento

en: In code
es: En código

en: In database
es: En la base de datos
