Unlink default configurations (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Module
fi: Moduuli

en: Storage
fi: Tallennus

en: In code
fi: Koodissa

en: In database
fi: Tietokannassa
