Unlink default configurations (7.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: None
he: ללא

en: Module
he: מודול

en: Storage
he: אחסון

en: In code
he: בקוד

en: In database
he: בבסיס הנתונים
