Unlink default configurations (7.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: None
ja: なし

en: Module
ja: モジュール

en: Storage
ja: ストレージ

en: In code
ja: コード内

en: In database
ja: データベース内
