Unlink default configurations (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: None
lt: Joks

en: Module
lt: Modulis

en: Storage
lt: Saugykla

en: In code
lt: Kode

en: In database
lt: Duomenų bazėje
