Unlink default configurations (7.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: None
ru: Нет

en: Module
ru: Модуль

en: Storage
ru: Хранилище

en: In code
ru: В коде

en: In database
ru: В базе данных
