Unlink default configurations (7.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Module
sv: Modul

en: Storage
sv: Lagring

en: In code
sv: I kod

en: In database
sv: I databas
