Unlink default configurations (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Module
it: Modulo

en: Storage
it: Archiviazione

en: In code
it: Da codice

en: In database
it: Nel database
