Unlink default configurations (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Module
oc: Modul

en: Storage
oc: Emmagazinatge

en: In code
oc: Dins lo code

en: In database
oc: Dins la banca de donadas
