Unlink default configurations (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: None
pl: Brak

en: Module
pl: Moduł

en: Storage
pl: Magazyn

en: In code
pl: W kodzie

en: In database
pl: W bazie danych.
